HIKMICRO Türkiye Yetkili Distribütörü olan firmamız Emisyon Mühendislik, termal kamera uzmanlığı ile , el tipleri, otomasyon, araştırma ve geliştirme uygulamaları uzmanlıkları ile destek vermeye hazırdır.

Misyonumuz

Termal kamera teknolojisi konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede ürünlerimiz ve hizmetlerimizle katma değer sunmak. Müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirerek, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın da mutluluğunu sağlamak.

Vizyonumuz

Termal kamera teknolojileri konusunda lider bir firma olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebilecek şekilde gelişmek. Sürdürülebilir bir gelecek için çözüm odaklı çalışmalarımıza devam ederek, müşterilerimizle birinci sınıf iş ilişkileri kurmak ve bu sayede sektörümüzde en çok tercih edilen firma olmak.

Randevu Alın

Bu tanıtım filmimiz, sizlere firmamızın çalışma prensiplerini, müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızı ve kalite politikalarımızı göstermek için hazırlandı. Umarız ki sizler de bizimle çalışarak termal kamera teknolojisinden en iyi şekilde faydalanırsınız.